Установка вінірів
у Полтаві

Індивідуальний підхід, передові методи лікування, висококваліфікована і сучасна стоматологічна допомога

запишіться на консультацію

УСТАНОВКА ВІНІРІВ

Сучасна стоматологія – це не тільки здорові, а ще й красиві зуби. Естетична стоматологія – це дуже популярний на сьогоднішній день напрямок у діяльності клініки. Установка вінірів – передова методика, яка дозволяє зробити Вашу усмішку красивою в короткі терміни.

Вініри – це порцелянові пластинки, які заміщають зовнішній шар зубів. В результаті відновлена зуб знаходить форму і міцність. Установка вінірів – передова методика, яка дозволяє зробити вашу посмішку красивою в короткі терміни.

Виготовляють вініри зі спеціальних матеріалів, за кількома параметрами, які визначає лікар-ортопед. Лікар підбере оптимальний варіант в кожному конкретному випадку. Буде скоректований колір і форма майбутнього зуба, після чого вініри виготовляються в лабораторії. Жодна інша технологія, брекети наприклад, не дасть такого відчутного результату так швидко. Вініри не вимагають особливого догляду. Вони не заважають і не відчуваються на зубах.

Корекція вінірами буде ідеальною коли:

Портфоліо ( До / після )

Ціна

Ціни на вініри

Консультація з встановлення вінірів в стоматології – це можливість отримати індивідуальний план лікування для створення красивої та здорової посмішки.

Розуміємо, що кожен клієнт унікальний, і саме тому ціна може бути різною для кожного випадку. Щоб дізнатися точну ціну саме для вашого випадку та розробити індивідуальний план лікування, ми рекомендуємо записатися на консультацію.

Під час консультації ви зможете обговорити свої бажання та проблеми зі спеціалістом, отримати професійну оцінку вашого стану та дізнатися всі деталі щодо вартості лікування. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів якісними послугами та персоналізованим підходом до кожного випадку. Записуйтеся на консультацію прямо зараз та починайте шлях до ідеального посмішки!

Ділимося кейсами у соціальних мережах

Стоматологія Доктора Альошина – це стоматологія для тих, хто піклується про своє здоров’я і довіряє тільки професіоналам.

Найцікавіше у блозі…

консультація

зробіть крок до Усмішки своєї мрії

Що робить мій день успішним?

Головна

послуги

про нас

контакти

Cамолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії

Help us become better - rate the quality of services!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

take a step toward the Smile of your dreams

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії