Лікування зубів у Полтаві передовими методами

Індивідуальний підхід, передові методи лікування, висококваліфікована і сучасна стоматологічна допомога

запишіться на консультацію

лікування передовими методами

Лікування в нашій стоматології в Полтаві проводиться передовими методами на сучасному обладнанні з використанням найкращих стоматологічних матеріалів. Щоб ваші зуби завжди залишалися здоровими, ми рекомендуємо відвідувати стоматолога кожні півроку.

Професійна гігієна
порожнини рота

Професійна гігієна порожнини рота

Гігієна включає в себе механічне видалення зубного каменю ультразвуком, потім чистка апаратом air flow і в кінці, полірування поверхні зубів щіточками зі спеціальною пастою.

Лікування карієсу

Лікування карієсу в стоматології проводиться передовими фотополімерними матеріалами на сучасних стоматологічних установках

Безпека в нашій стоматології

Для безпеки лікування в стоматологія доктора Альошина використовуються дезінфікуючі розчини. Контроль якості очищення, крафт пакети з тест індикаторами, УЗ-мийка, стерилізація в автоклавах, а також бактерицидний ультрафіолетовий опромінювач для кабінету.

Портфоліо ( До / після )

Ціна

Ціни на лікування

Консультація з лікування Доктора Альошина в стоматології – це персоналізована можливість отримати індивідуальний план лікування для створення красивої та здорової посмішки.

Розуміємо, що кожен клієнт унікальний, і саме тому ціна може бути різною для кожного випадку. Щоб дізнатися точну ціну для вашого випадку та розробити індивідуальний план лікування, ми рекомендуємо записатися на консультацію.

Під час консультації ви зможете обговорити свої бажання та проблеми зі спеціалістом, отримати професійну оцінку вашого стану та дізнатися всі деталі щодо вартості лікування. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів якісними послугами та персоналізованим підходом до кожного випадку. Записуйтеся на консультацію прямо зараз та починайте шлях до ідеального посмішки!

Ділимося кейсами у соціальних мережах

Стоматологія Доктора Альошина – це стоматологія для тих, хто піклується про своє здоров’я і довіряє тільки професіоналам.

Найцікавіше у блозі…

консультація

зробіть крок до Усмішки своєї мрії

Що робить мій день успішним?

Головна

послуги

про нас

контакти

Cамолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії

Help us become better - rate the quality of services!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

take a step toward the Smile of your dreams

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії