відбілювання зубів

Індивідуальний підхід, передові методи лікування, висококваліфікована і сучасна стоматологічна допомога

Безпечне і ефективне відбілювання зубів

Білі зуби – б’юті-мрія майже кожної людини. Але часто на шляху відбілювання зубів стає популярний міф про підвищену чутливість і зіпсовану емаль. На щастя, це лише міф – майбутнє безпечного відбілювання вже настало! Стоматологія Доктора Альошина проводить процедуру відбілювання зубів безпечними і передовими технологіями, а саме використовуючи систему BEYOND Polus преміум класу.

У світі стоматології цей метод відбілювання зубів вважається безпечним і досконалим. Інноваційна технологія LightBridge об’єднує потужний галогеновий і світлодіодний потік забезпечує інтенсивний світловий потік, у той час як сучасна система фільтрації світла захищає від підвищеної температури й ультрафіолетового випромінювання,. Удосконалена система фільтрації світла з більш ніж 150 000 оптичних фільтрів виключає вплив тепла і небезпечного ультрафіолетового випромінювання.

Переваги методу BEYOND Polus:

Процедура відбілювання зубів в стоматологія Доктора Альошина безпечна і комфортна. Під час відбілювання пацієнт не відчуває дискомфорт, може слухати музику або дивитися відео. Ми гарантуємо, що ви отримаєте задоволення від результату!

Портфоліо

Ділимося кейсами у соціальних мережах

Стоматологія Доктора Альошина – це стоматологія для тих, хто піклується про своє здоров’я і довіряє тільки професіоналам.

Найцікавіше у блозі…

консультація

зробіть крок до Усмішки своєї мрії

Що робить мій день успішним?

Головна

послуги

про нас

контакти

Cамолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Help us become better - rate the quality of services!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

take a step toward the Smile of your dreams

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії