Відбілювання зубів
у Полтаві

Індивідуальний підхід, передові методи лікування, висококваліфікована і сучасна стоматологічна допомога

запишіться на консультацію

Безпечне і ефективне відбілювання зубів

Білі зуби – б’юті-мрія майже кожної людини. Але часто на шляху відбілювання зубів стає популярний міф про підвищену чутливість і зіпсовану емаль. На щастя, це лише міф – майбутнє безпечного відбілювання вже настало! Стоматологія Доктора Альошина проводить процедуру відбілювання зубів безпечними і передовими технологіями, а саме використовуючи систему BEYOND Polus преміум класу.

У світі стоматології цей метод відбілювання зубів вважається безпечним і досконалим. Інноваційна технологія LightBridge об’єднує потужний галогеновий і світлодіодний потік забезпечує інтенсивний світловий потік, у той час як сучасна система фільтрації світла захищає від підвищеної температури й ультрафіолетового випромінювання,. Удосконалена система фільтрації світла з більш ніж 150 000 оптичних фільтрів виключає вплив тепла і небезпечного ультрафіолетового випромінювання.

Переваги методу BEYOND Polus:

Процедура відбілювання зубів в стоматологія Доктора Альошина безпечна і комфортна. Під час відбілювання пацієнт не відчуває дискомфорт, може слухати музику або дивитися відео. Ми гарантуємо, що ви отримаєте задоволення від результату!

Портфоліо ( До / після )

Ціна

Ціни на Відбілювання зубів

Консультація з віблілювання зубів Доктора Альошина в стоматології – це персоналізована можливість отримати індивідуальний план лікування для створення красивої та здорової посмішки.

Розуміємо, що кожен клієнт унікальний, і саме тому ціна може бути різною для кожного випадку. Щоб дізнатися точну ціну для вашого випадку та розробити індивідуальний план лікування, ми рекомендуємо записатися на консультацію.

Під час консультації ви зможете обговорити свої бажання та проблеми зі спеціалістом, отримати професійну оцінку вашого стану та дізнатися всі деталі щодо вартості лікування. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів якісними послугами та персоналізованим підходом до кожного випадку. Записуйтеся на консультацію прямо зараз та починайте шлях до ідеального посмішки!

Ділимося кейсами у соціальних мережах

Стоматологія Доктора Альошина – це стоматологія для тих, хто піклується про своє здоров’я і довіряє тільки професіоналам.

Найцікавіше у блозі…

консультація

зробіть крок до Усмішки своєї мрії

Що робить мій день успішним?

Головна

послуги

про нас

контакти

Cамолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії

Help us become better - rate the quality of services!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

take a step toward the Smile of your dreams

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії