стоматологія, якій
довіряють

запишіться на консультацію

лікар-стоматолог, хірург-ортопед вищої категорії,
стаж понад 20 років

У 2000 році закінчив Українську медичну стоматологічну академію у місті Полтава, відразу розпочав свою практику у приватній стоматології.

На сьогоднішній день Олексій Альошин – головний лікар та власник авторської клініки. Більшу частину часу віддає роботі та навчанню, тому що стоматологія – це професія, яка ніколи не застаріє, стрімко розвивається і в ній потрібно бути максимально компетентним.

Що робить мій день успішним?

Якість та Гарантія

лише плановий підхід до лікування

Під час консультації доктор Альошин відповість на ваші запитання. Запропонує вам оптимальний план лікування. Ми цінуємо і поважаємо наших пацієнтів,тому робимо все, щоб відносини будувалися на взаєморозумінні і абсолютній довірі.

У стоматологія доктора Альошина вам запропонують профілактику, лікування зубів під мікроскопом, протезування, встановлення імплантів, брекетів, відбілювання системою beyond, змінюємо усмішку завдяки вінірам.
Ми відповідаємо за якість та надаємо гарантіі на виконані послуги.

Не менш важливо і те, що ми завжди завчасно інформуємо наших пацієнтів про вартість майбутніх процедур, про графік їх проведення, заручившись вашoю згодою, нагадуємо про майбутні візити.

Стерильність

Стерильність передусім

У Стоматологія доктора Альошина суворо дотримуються всі протоколи дезінфекції та стерилізації інструментарію. Використані інструменти після дезінфекції, очищення та запечатування в одноразові крафт-пакети розміщуються в автоклаві Sirona DAC Professional, класу В для стерилізації. Цей автоклав призначений для стерилізації інструментів після будь-яких стоматологічних маніпуляцій, у тому числі хірургічних.

Автоклав Dentsply Sirona класу В гарантує 100% стерильність. Ви можете не турбуватися за якість обробленого інструментарію, тому що ми вже про це потурбувалися.

Піклуючись про Вашу безпеку та здоров’я, клініка Доктора Альошина оснащена лише найкращим обладнанням провідних світових виробників. Ми гарантуємо своїм пацієнтам 100% захист від перехресної інфекції під час лікування.

Портфоліо

Ділимося кейсами у соціальних мережах

Стоматологія Доктора Альошина – це стоматологія для тих, хто піклується про своє здоров’я і довіряє тільки професіоналам.

Найцікавіше у блозі…

консультація

зробіть крок до Усмішки своєї мрії

Що робить мій день успішним?

Головна

послуги

про нас

контакти

Cамолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії

Help us become better - rate the quality of services!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

take a step toward the Smile of your dreams

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії