послуги клініки

Індивідуальний підхід, передові методи лікування, висококваліфікована і сучасна стоматологічна допомога

01

Лікування

Лікування в стоматологія доктора Альошина Полтава проводиться передовими методами на сучасному обладнанні. Ми слідкуємо за тим, щоб при лікуванні використовувались кращі стоматологічні матеріали. Щоб ваші зуби завжди залишалися здоровими, ми рекомендуємо відвідувати стоматолога кожні півроку.

02

Вінири

Вініри – це керамічні пластинки, які заміщають зовнішній шар зубів. Установка вінірів – передова методика, яка дозволяє зробити вашу усмішку красивою в короткі терміни.

03

Протезування

Протезування зубів — відновлення структури, функцій, зовнішнього вигляду зруйнованих, втрачених частково або повністю зубів за допомогою ортопедичних конструкцій.

04

Ортодонтія

Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається діагностикой, профілактикой і лікуванням зубо-щелепних аномалій. Інакше кажучи, виправляє і вирівнює різні патології зубного ряду.

05

Відбілювання

Нова білосніжна посмішка всього за 30 хвилин! Відбілювання Преміум класу BEYOND Polus , ефективно і безпечно!

06

Імплантація

Імплантація – Імплантат – це конструкція ,яка замінить штучний корінь. Імплантат зроблено зі спеціального сплаву, частіше з титану. Цей матеріал міцний, а головне – ідеально «вживається» з кістковою тканиною і слизовою. Протезування на імпланті – це самий сучасний метод протезування, найкраще рішення при втраті зубів.

Головна

послуги

про нас

контакти

Cамолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії

Help us become better - rate the quality of services!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

take a step toward the Smile of your dreams

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії