Імплантація зубів
у Полтаві

Індивідуальний підхід, передові методи лікування, висококваліфікована і сучасна стоматологічна допомога

запишіться на консультацію

Безболісна та сучасна імплантація зубів

Імплантація вважається найбільш сучасним методом відновлення відсутніх зубів. Під місцевою анестезією проводиться розтин ясен та встановлення імпланта в кісткову тканину. Імплант виготовляється з медичного титану, який є одним із найкращих та добре досліджених матеріалів і має унікальну властивість приживлення до кістки.

Видалення зуба тягне за собою зміни кісткової тканини. Характер цих змін вкрай негативний. Перед тим, як буде призначено процедуру установки імпланта, буде проведена діагностика, визначається загальний стан щелеп і прикус. Проводиться імплантація при одиночних дефектах і при повній втраті зубів. Даною операцією пропонується установка штучного кореня, на який фіксується коронка. Особливо ефективно її проводити з мінімальним проміжком після видалення зуба. Це дасть можливість швидкого відновлення естетичної і жувальної функції. В даний час імплантація вважається нормою в плані вирішення проблеми відновлення комфортного способу життя і усмішки..

У стоматології доктора Альошина проводиться одномоментна імплантація з негайним навантаженням.

Портфоліо ( До / після )

Ціна

Ціни на Імплантацію зубів

Консультація з імплантації зубів в стоматології Доктора Альошина  – це персоналізована можливість отримати індивідуальний план лікування для створення красивої та здорової посмішки.

Розуміємо, що кожен клієнт унікальний, і саме тому ціна може бути різною для кожного випадку. Щоб дізнатися точну ціну для вашого випадку та розробити індивідуальний план лікування, ми рекомендуємо записатися на консультацію.

Під час консультації ви зможете обговорити свої бажання та проблеми зі спеціалістом, отримати професійну оцінку вашого стану та дізнатися всі деталі щодо вартості лікування. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів якісними послугами та персоналізованим підходом до кожного випадку. Записуйтеся на консультацію прямо зараз та починайте шлях до ідеального посмішки!

Ділимося кейсами у соціальних мережах

Стоматологія Доктора Альошина – це стоматологія для тих, хто піклується про своє здоров’я і довіряє тільки професіоналам.

Найцікавіше у блозі…

консультація

зробіть крок до Усмішки своєї мрії

Що робить мій день успішним?

Головна

послуги

про нас

контакти

Cамолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії

Help us become better - rate the quality of services!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

Допоможіть нам стати кращими — оцініть якість послуг!

take a step toward the Smile of your dreams

зробіть крок до
Усмішки своєї мрії