Записатися на консультацію

Безпечне і ефективне відбілювання зубів

Білі зуби – б’юті-мрія майже кожної людини. Але часто на шляху відбілювання зубів стає популярний міф про підвищену чутливість і зіпсованої емалі. На щастя, це лише міф – майбутнє безпечного відбілювання вже настало!

Клініка Доктора Альошина проводить процедуру відбілювання зубів, використовуючи найбільш безпечні і передові технології, а саме  нову систему BEYOND Polus.  У світі стоматології на сьогоднішній день немає більш досконалого методу відбілювання зубів, ніж лампи BEYOND Polus. Інноваційна технологія LightBridge Поєднуватися в собі потужний галогенове і світлодіодний джерело для подачі інтенсивного, ефективного і безпечного світу. Удосконалена система фільтрації світла з більш ніж 150 000 оптичних фільтрів виключає вплив тепла і небезпечного ультрафіолетового випромінювання. Безпечна і ефективна технологія в поєднанні з унікальною формулою гелю  гарантує Вам білосніжну усмішку всього за 30 ХВИЛИН! відбілювання проводить лікар-стоматолог стаціонарно в стоматологічному кабінеті.

Переваги методу BEYOND Polus:

  • Інтенсивний, середній і щадний режими.
  • Результат видно відразу по закінченню процедури, при правильному догляді зуби не темніють до 2-х років.
  • Процедура відбілювання займає 30 хвилин!

Процедура відбілювання зубів в клініці Доктора Альошина безпечна і комфортна. Під час відбілювання пацієнт не відчуває дискомфорту, може слухати музику або дивитися відео. Ми гарантуємо, що ви отримаєте задоволення від результату!