Записатися на консультацію

Виконуємо всі види протезування зубів

Протезування зубів необхідно в тих випадках, коли наявні зуби в силу значного руйнування не в змозі виконувати покладену на них природою функцію або коли їх кількість зменшилася хоча б на один. У клініці Доктора Альошина встановлюють фіксовані протези: вкладки, вініри, коронки, мостоподібні протези.

Вкладки для протезування зубів виготовляються в лабораторії по індивідуальному зліпку і по суті є технічними реставраціями з великою міцністю і точністю. Виготовляються з кераміки і компомерів. Використовуються при значному руйнуванні зуба, коли неможливо змоделювати якісну пломбу.

У разі, коли зуб зруйнований дуже сильно виготовляється метало-керамічна коронка.У нашій клініці підходи до протезування кардинально відрізняються від традиційно застосовуваних. Так не потрібно депульпувати зуб, при підготовці зуб обробляється особливим способом, що дозволяє дуже точно прибрати рівно стільки тканини, щоб виготовити коронку. Коронка так точно прилягає до зуба, що межа абсолютно гладка, це благотворно позначається на терміні служби коронки і здоровому стані ясна. При відсутності одного або декількох зубів необхідно заповнити втрачений зуб. Щоб виправити цю ситуацію раніше застосовувався лише один вид конструкції-мостовидний протез. Обточувалися два або більше сусідніх зубів, навіть якщо вони були здоровими і на них фіксувалися коронки. Як правило, через час такі зуби псувалися і розхитувалися під мостом.

Частковий знімний протез. Використовується, коли втрачено один або кілька зубів. Протез з пластмаси досить легкий, недорогий, а також легко трансформується при необхідності. Він незамінний в разі тимчасового протезування. В якості довгострокової служби протез не рекомендується, так як він не здатний створити комфортні умови пацієнтові і не задовольняє по термінах ефективної експлуатації.

Повний знімний протез. Такий протез часто є єдиною можливістю заповнити всі втрачені зуби і утримується в роті ефектом присмоктування за рахунок анатомічних виступів щелеп. Протезування таким способом є найбільш дискомфортним для пацієнта, в порівнянні з сучасними методами протезування.

Бюгельний протез. Це конструкція зубного протеза дозволяє використовувати для опори ясна і власні зуби. У порівнянні зі знімними протезами, у бюгельного протеза спосіб передачі жувального навантаження ближче до фізіологічного. Спосіб фіксації бюгельного протеза буває за допомогою кламерів -особлива гачків і замків, які кріпляться до метало-керамічним коронкам, забезпечуючи жорстке, майже нерухоме кріплення. Але необхідність знімати і чистити протез після кожного прийому їжі, стимулює все більше число пацієнтів до установки імплантатів і більш раціонального протезування.

Протезування на імплантатах. Використання імплантату для протезування здатне забезпечити довше функціонування, ніж традиційно використовувані види конструкцій. Імплантат кореневидної форми дозволяє відразу після видалення зуба встановити його в наявний отвір в кістці. А якщо зуб був видалений давно, то це теж не є перешкодою для використання даного методу, який називається «негайна функціональне навантаження». На імплантатах можна встановлювати як поодинокі конструкції, так і мостовидні протези. На відміну від багатьох інших клінік, ми використовуємо виключно якісні матеріали та найсучасніші технології. Ми пропонуємо протезування зубів, вартість якого в максимальному ступені відповідає якості. Імплантація зубів, що дозволяє відновити їх цілісність, являє собою досконалий вид протезування і не має обмежень за віком.